Služby

Diagnostika

Poskytuji komplexní ambulantní diagnostiku a léčbu onemocnění a úrazů pohybového aparátu.  Preventivní vyšetření dětských kyčlí u kojenců.  (vždy ve středu dopoledne)

Ultrazvuk + komplement

V ordinaci provádím ultrazvukové vyšetření muskuloskeletárního aparátu  přístrojem Mindray. V nemocnici je dostupné RTG vyšetření. Dále se zde nachází oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny, kde mohou pacienti podstoupit léčenou fyzioterapii. V nemocnici je k dispozici také lékárna.

Vyšetření na podoskopu

V rámci komplexního ortopedického vyšetření poskytujeme i vyšetření nohou, chodidel na podoskopu s doporučením následné léčby -  protetika, fysioterapie.

Léčba

Zabývám se léčbou bolestí kloubů, svalů, páteře, léčbou úrazů a degenerativních onemocnění pohybového aparátu. V ordinaci probíhá klinické vyšetření pacienta, konzultace zdravotního stavu a návrh léčby. Dále aplikace léčebných injekcí a obstřiků, pokud jsou indikovány.

Rázová vlna

Možnost aplikace rázové vlny RSWT v ordinaci. Přístrojem BTL - 6000 RSWT PRO. Doporučuji 3-5 aplikací.  Indikace: patní ostruhy, úponové bolesti - tenisový loket , skokanské koleno apod., chronické tendinopatie, kalcifikace v rameni, trigger pointy.

Operace

Operační řešení - drobné výkony, artroskopie, endoprotézy možné domluvit v Nemocnici Boskovice.

Smluvní pojišťovny

VZP - 111, VoZP - 201, ČPZP - 205, OZP -207, ZPMV - 211, RBP - 213